Chytré vytápění Vašeho domu pomocí tepelného čerpadla už není SCI-FI

Poznejte kouzlo chytrého domova s novou generací tepelných čerpadel

Věděli jste, že tepelná čerpadla využívají umělou inteligenci? Dokáží například s přehledem určit, kdy mají vytápět nebo vypnout. To znamená, že se nemusíte o nic starat a tepelné čerpadlo se vždy postará o to, aby Vám bylo doma teplo. Co dalšího ještě dokáže?

Tepelné čerpadlo DAIKIN

Ovládat tepelné čerpadlo jen pomocí mobilu? Žádný problém

Ovládejte vytápění tepelným čerpadlem pomocí praktické mobilní aplikace kdykoli a odkudkoli. K tomu Vám stačí pouze telefon a přístup k internetu. Jedině tak neztratíte přehled a budete mít teplotu a spotřebu energie ve Vašem domě vždy pod kontrolou. Díky tomu ušetříte na energiích ještě více.

Využívejte i solární energii a ušetříte

Chcete tepelné čerpadlo připojit například k solárním panelům? I toto je už dnes samozřejmě možné. Vaše tepelné čerpadlo klidně můžete napojit na energii ze solárních panelů, takže můžete vytápět i ohřívat užitkovou vodu téměř zadarmo.

A jak je to s ohřevem užitkové vody?

Dokáže tepelné čerpadlo také ohřívat užitkovou vodu? Samozřejmě ano. Tepelné čerpadlo můžete připojit i k externímu boileru. Nejnovější modely už jsou vybaveny vestavěným zásobníkem teplé vody nebo průtokovým ohřívačem. Díky tomu můžete mít pod kontrolou vytápění radiátory, podlahového topení i ohřev užitkové vody pod kontrolou, a to z jednoho jediného přístroje.

Chcete mít systém chytrého vytápění a klimatizace i u Vás doma?

Chcete se o chytrém vytápění pomocí tepelného čerpadla dozvědět více nebo potřebujete navrhnout kompletní řešení chytrého domu s tepelným čerpadlem i klimatizací zároveň? Neváhejte nás kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla a klimatizace Lukáš. Zodpoví veškeré Vaše dotazy a pomůže Vám vybrat ideální řešení chytrého domu na klíč.