18. 7. 2017

Elektroinstalace do Vašeho domu, bytu nebo firmy

Elektřina je jednou ze základních a zároveň nepostradatelných instalací ve Vašem domě, bytě nebo firmě. Doba, kdy elektroinstalace znamenala pouze zásuvku, vypínač, světlo a pár elektrických spotřebičů, je již dávno pryč. V současnosti si domácnost neumíme představit bez mnoha technických vymožeností. Jako jsou například počítače, televize a další spotřebiče na zahradu nebo elektrická zařízení pro kutily. A na to vše je zapotřebí spolehlivá elektroinstalace. Proč?

Odpověď je jednoduchá. Jedině s řádně navrženou a provedenou elektroinstalací můžete bez problémů tato zařízení používat, aniž byste se museli obávat, že vyhodíte pojistky nebo že přístroj úplně zničíte při prvním zapnutí.

Potřebujete novou elektroinstalaci v domě nebo vyměnit tu starou?

Odborníci z ELTOZ stavby Vám pomohou s důmyslným návrhem elektroinstalace Vám přímo na míru. A to pro jakoukoli firmu nebo domácnost. Zajistí také kompletní realizaci přesně podle Vašich potřeb. Takže budete mít jistotu, že Vám elektřina u Vás doma nebo ve firmě nebude dělat problémy při používání jakýchkoli elektrických spotřebičů. Zeptejte se na cokoli a vyplňte jednoduchý poptávkový formulář.

Máte problém s Vaší stávající elektroinstalací v domě a potřebujete ji opravit?

Potřebujete opravit jakoukoli závadu ve Vaší elektroinstalační síti nebo poradit, jak problém vyřešit? Kontaktujte profesionálního technika z ELTOZ stavby pomocí nezávazného formuláře. Odhalí příčinu problému Vaší elektroinstalace a opraví závadu tak, aby Vám vše opět fungovalo tak, jak má.

Co všechno pro vás zajistíme?

  • montáže a opravy elektroinstalací silnoproud
  • montáže a opravy takzvané chytré elektroinstalace
  • montáže a opravy hromosvodů
  • montáže a opravy elektropřípojek včetně elektrorozvaděčů
  • montáže a opravy elektrického podlahového vytápění včetně zajištění projektové dokumentace