Hledáte způsob, jak ušetřit? Začněte tím, že ušetříte až desetitisíce korun ročně za náklady spojené s vytápěním

Asi každý by si přál ušetřit desetitisíce korun ročně za vytápění domu a ohřev vody. Ale jak toho dosáhnout? Všechno záleží na Vámi zvoleném způsobu vytápění.

Existuje mnoho možností vytápění pro Váš domov, například plynem, kotlem na tuhá paliva nebo elektřinou. Jsou to samozřejmě účinné způsoby vytápění, ale také velmi nákladné. Jak z toho ven? Doporučujeme Vám zvolit tepelné čerpadlo vzduch voda.

Tepelné čerpadlo vzduch voda Climate-Hub SAMSUNG – vnitřní jednotka

Jedná se totiž o nejefektivnější a nejúspornější vytápění domu i ohřev vody. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že tepelné čerpadlo vzduch voda získává teplo ze vzduchu a předává ho do vaší topné soustavy i boileru. Chod tepelného čerpadla zajistí minimální množství elektrické energie, takže ušetříte nejen za palivo nebo plyn, ale také za elektrickou energii. A pokud vyrábíte vlastní energii pomocí solárních panelů, tak máte jeho provoz prakticky zadarmo. To znamená, že se Vaše investice do tepelného čerpadla rychle vrátí zpátky a vy tak získáte mimořádně úsporný a nenáročný způsob vytápění, který Vám vydrží mnoho let. Přečtěte si, jak funguje tepelné čerpadlo vzduch voda.

Pokud chcete vyměnit Váš starý kotel za nový, nebo se rozhodujete, jaký způsob vytápění zvolit do Vašeho nového rodinného domu, pak je tepelné čerpadlo vzduch voda tou nejlepší možnou volbou. Představte si, že už nebudete muset chodit několikrát denně přikládat nebo platit vysoké částky za plyn a elektřinu. Navíc pouze nyní můžete využít mimořádné příležitosti získat dotace na tepelné čerpadlo ve výši až 200.000 Kč od státu. Podívejte se, jak získat Kotlíkovou dotaci nebo Nová zelená úsporám.

Chcete vědět, kolik byste zrovna Vy ročně ušetřili za energie, pokud zvolíte pro vytápění a ohřev vody tepelné čerpadlo vzduch voda? Stačí pouze vyplnit nezávazný formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš, který Vám spočítá orientační úsporu za energie ročně a pomůže Vám vybrat ideální tepelné čerpadlo pro Váš dům. Vyplňte nezávazný poptávkový formulář.

Tip pro Vás

Chcete se dozvědět více o tepelných čerpadlech vzduch voda, jak tepelné čerpadlo vybrat a proč spolupracovat zrovna s ELTOZ stavby s.r.o.? Přečtěte si všechno, co byste měli vědět o tepelných čerpadlech vzduch voda.