18. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace DAIKIN Perfera

Atraktivní design nástěnné klimatizace a nejnovější technologie pro Vaše pohodlí

Téměř neslyšitelná nástěnná klimatizace DAIKIN Perfera je ideální volbou do bytu, domu i firmy. Díky modernímu designu perfektně zapadne do každého interiéru. Navíc v sobě skrývá mimořádné špičkové technologie například pro čistý vzduch, úsporu energie i pro snadné a jednoduché ovládání.

Klimatizace_DAIKIN_Perfera

Už nemusíte mít strach z nečistot poletujících ve vzduchu, jako jsou alergeny, bakterie nebo prach. Díky unikátnímu filtru Daikin Flash Streamer můžete beze strachu zhluboka dýchat vždy čistý a čerstvý vzduch.

Jedinečná technologie prostorového inteligenčního čidla hlídá pohyb osob v místnosti. Proudění vzduchu je tak nasměrováno, aby foukalo do prostoru, kde zrovna nikdo není. To znamená, že se vyhnete průvanu vycházejícího přímo z klimatizace. Jakmile čidlo zaznamená, že v místnosti není vůbec nikdo, automaticky se přepne do úsporného režimu. Takže ušetříte peníze za energie.

Určitě oceníte snadné ovládání pomocí jednoduché aplikace. Takže můžete Vaši klimatizaci ovládat kdykoli a odkudkoli. Stačí Vám pouze chytrá aplikace a přístup k internetu. Budete tak mít vždy pod kontrolou klima i spotřebu energie u Vás doma.

Nástěnnou klimatizaci DAIKIN Perfera Vám doporučujeme doplnit chladivem R32. Jedná se o chladivo, které je šetrnější k životnímu prostředí a snižuje spotřebu Vaší energie díky vysoké účinnosti. Celoroční účinnost při chlazení i vytápění dosahuje až na úroveň A+++.

Atraktivní design perfektně doplní Váš interiér. A to v domě bytě i v jakékoli kanceláři. Navíc s klimatizací můžete také účinně vytápět. Chcete vědět víc? Zeptejte se profesionálů z ELTOZ stavby, kteří Vám rádi pomohou s výběrem klimatizace přesně podle Vašich představ. Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.