15. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind Free Avant

Pořiďte si spolehlivou a tichou klimatizaci střední třídy SAMSUNG Wind Free Avant, která je ideální zejména pro lidi citlivější na průvan a čistotu vzduchu. Díky jedinečné technologii Wind Free se spolehlivě průvanu vyhnete. Přečtěte si všechny výhody.

750_Klimatizace_SAMSUNG_Wind_Free_Avant_1

Většina klimatizací distribuuje vzduch do prostoru pouze pomocí jednoho hlavního vývodu a lamel, které určují směr proudění. To pak u citlivých lidí vyvolává pocit nepříjemného průvanu, který navíc může způsobit i nachlazení. Speciální režim Wind Free tomuto jevu předchází. Funguje na principu síta složeného z 23.000 miniaturních otvorů, které chladný vzduch rozptýlí rovnoměrně po celé místnosti. Díky tomu se zbavíte nepříjemného průvanu.

Dvoufázový režim klimatizace Vám zajistí stálou teplotu, takže nemusíte klimatizaci neustále zapínat a vypínat. Režim Rychlého chlazení co nejrychleji dosáhne požadované teploty a režim Wind Free se pak postará o její udržení.

750_Klimatizace_SAMSUNG_Wind_Free_Avant_2

S klimatizací SAMSUNG Wind Free Avant budete dýchat vždy zdravý a čistý vzduch. Jak je to možné? Speciální filtr Tri Care Filter s vysokou hustotou se postará o většinu nečistot poletujících ve vzduchu. V jedné ze tří vrstev naleznete filtr s vysokou hustotou, který vyčistí vzduch zejména od pevných částic, jako je například prach, srst domácích mazlíčků nebo jiných vláken. Další jemnější filtr zachycuje ty nejmenší prachové částice. A nakonec nejjemnější filtr se postará o snížení množství virů, bakterií a alergenů, které mohou nebezpečně poletovat vzduchem.

Poznejte sílu umělé inteligence přímo u vás doma. Klimatizační jednotku SMASUNG Wind Free Avant si jednoduše naprogramujete přesně podle Vašich potřeb. Určete jí, kdy se má sama zapnout, kdy chladit a kdy topit, nebo kdy má odvlhčovat.

Snadnější ovládání Vám umožní také jedinečná aplikace SmartThings fungující přes wi-fi. To znamená, že můžete klimatizaci SAMSUNG Wind Free Avant ovládat kdykoli a odkudkoli. Stačí Vám pouze aplikace SmartThing a připojení k internetu.

Potřebujete se na cokoli zeptat a poradit? Nebo jste již rozhodnuti pro tento jedinečný systém? Pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.