15. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind Free Avant

Pořiďte si spolehlivou a tichou klimatizaci střední třídy SAMSUNG Wind Free Avant, která je ideální zejména pro lidi citlivější na průvan a čistotu vzduchu. Díky jedinečné technologii Wind Free se spolehlivě průvanu vyhnete. Přečtěte si všechny výhody.

750_Klimatizace_SAMSUNG_Wind_Free_Avant_1

Většina klimatizací distribuuje vzduch do prostoru pouze pomocí jednoho hlavního vývodu a lamel, které určují směr proudění. To pak u citlivých lidí vyvolává pocit nepříjemného průvanu, který navíc může způsobit i nachlazení. Speciální režim Wind Free tomuto jevu předchází. Funguje na principu síta složeného z 23.000 miniaturních otvorů, které chladný vzduch rozptýlí rovnoměrně po celé místnosti. Díky tomu se zbavíte nepříjemného průvanu.

Dvoufázový režim klimatizace Vám zajistí stálou teplotu, takže nemusíte klimatizaci neustále zapínat a vypínat. Režim Rychlého chlazení co nejrychleji dosáhne požadované teploty a režim Wind Free se pak postará o její udržení.

750_Klimatizace_SAMSUNG_Wind_Free_Avant_2

S klimatizací SAMSUNG Wind Free Avant budete dýchat vždy zdravý a čistý vzduch. Jak je to možné? Speciální filtr Tri Care Filter s vysokou hustotou se postará o většinu nečistot poletujících ve vzduchu. V jedné ze tří vrstev naleznete filtr s vysokou hustotou, který vyčistí vzduch zejména od pevných částic, jako je například prach, srst domácích mazlíčků nebo jiných vláken. Další jemnější filtr zachycuje ty nejmenší prachové částice. A nakonec nejjemnější filtr se postará o snížení množství virů, bakterií a alergenů, které mohou nebezpečně poletovat vzduchem.

Poznejte sílu umělé inteligence přímo u vás doma. Klimatizační jednotku SMASUNG Wind Free Avant si jednoduše naprogramujete přesně podle Vašich potřeb. Určete jí, kdy se má sama zapnout, kdy chladit a kdy topit, nebo kdy má odvlhčovat.

Snadnější ovládání Vám umožní také jedinečná aplikace SmartThings fungující přes wi-fi. To znamená, že můžete klimatizaci SAMSUNG Wind Free Avant ovládat kdykoli a odkudkoli. Stačí Vám pouze aplikace SmartThing a připojení k internetu.

Potřebujete se na cokoli zeptat a poradit? Nebo jste již rozhodnuti pro tento jedinečný systém? Pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.