15. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind Free Comfort

Patříte k citlivějším lidem na průvan a potřebujete bytovou klimatizaci pro vytápění, chlazení i odvlhčování? Doporučujeme Vám základní klimatizační jednotku SAMSUNG Wind Free Comfort, která je vybavena nejnovější špičkovou technologií Wind Free. Co to znamená?

Klimatizace do bytu SAMSUNG Wind Free Comfort – ELTOZ stavby Opava

Běžné klimatizační jednotky jsou vybaveny pouze jediným vývodem vzduchu, který vytváří průvan. Naproti tomu systém Wind Free Comfort funguje na principu síta, které je složené z 21.000 miniaturních otvorů. Ty dokážou dokonale rozptýlit proud vzduchu rovnoměrně po celé místnosti, aniž byste cítili nepříjemný průvan.

Navíc díky režimu dvoufázového chlazení získáte stálou teplotu, aniž byste museli neustále zapínat a vypínat klimatizaci. Rychlé dosažení požadované teploty Vám zajistí režim Rychlého chlazení a následné udržování této teploty obstará režim chlazení bez proudění vzduchu Wind Free.

Klimatizace do bytu SAMSUNG Wind Free Comfort – ELTOZ stavby Opava 2

S klimatizačním systémem SAMSUNG Wind Free Comfort nemusíte mít obavy ani o všudypřítomné alergeny poletující ve vzduchu. Klimatizace je vybavena špičkovým filtrem Easy Filter Plus, který zachycuje prach, nebezpečné nečistoty a alergeny. Takže budete Vy i Vaše rodina chráněni před škodlivými částečkami v ovzduší a budete dýchat čistý, zdravý vzduch.

Věděli jste, že klimatizace SAMSUNG Wind Free Comfort využívá umělou inteligenci? Díky tomu jednoduše ovlivníte například to, kdy se má klimatizace zapnout, na jak dlouho a na jakou teplotu. Nebo si určíte, kdy má klimatizace odvlhčovat, vytápět či chladit.

Zažijte kouzlo chytrého domova a kontrolujte vaši klimatizaci pomocí aplikace SmartThings. Tato aplikace Vám umožní pouhým jediným dotekem ovládat Vaši klimatizační jednotku. Stačí si vybrat, co po ní požadujete a pomocí wi-fi ji můžete ovládat kdykoli a odkudkoli.

Potřebujete se na cokoli zeptat a poradit? Nebo jste již rozhodnuti pro tento jedinečný systém? Pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.