15. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG Wind Free Elite

Hledáte mimořádně tichou a praktickou klimatizaci do Vašeho bytu nebo kanceláře pro chlazení či vytápění? Pak Vám doporučujeme špičkovou klimatizační jednotku nejvyšší třídy SAMSUNG Wind Free Elite, kterou ocení zejména lidé citlivější na průvan. Proč tomu tak je?

Klimatizace_SAMSUNG_Wind_Free_Elite_2

Nepříjemný průvan u běžných klimatizací je způsoben pouze jediným vývodem vzduchu a lamelami, které mu udávají směr. Naproti tomu nejnovější technologie Wind Free funguje na principu širokého síta složeného z 23.000 miniaturních otvorů. Díky tomu dokonale rozptýlí vzduch do celé místnosti, a to rovnoměrně. Takže zažijete pocit příjemného chladu a nebude Vás obtěžovat nepříjemný průvan. Navíc tato technologie ušetří až o 77 % více energie než rychlé chlazení u běžných klimatizací. Takže si užijete příjemný chládek a nemusíte se obávat vysokého účtu za elektřinu.

Stálou teplotu si zajistíte dvoufázovým režimem. Pomocí režimu Rychlého chlazení dosáhnete v krátkém čase požadované teploty. Následně režim Wind Free bude úsporně teplotu udržovat. Takže nemusíte neustále klimatizaci zapínat a vypínat.

Klimatizace SAMSUNG Wind Free Elite v sobě skrývá ještě další unikátní vlastnost. Jedná se o detektor pohybu. K čemu je dobrý? Jednoduše k tomu, že si jej můžete nastavit tak, aby vzduch nefoukal přímo na Vás. Nebo naopak, aby na Vás vzduch foukal podle toho, jak se pohybujete. Jedná se také o velmi efektivní a úspornou funkci. Například pokud po dobu 20 minut nezaznamená žádný pohyb, automaticky přepne na režim Wind Free. Tím sníží spotřebu energie a Vy tak ušetříte.

 

750_Klimatizace_SAMSUNG_AR35_chladivo_R32

Poznejte kouzlo chytrého domova. Klimatizační jednotku SAMSUNG Wind Free Elite dokážete ovládat pomocí umělé inteligence. Jednoduše ji nastavíte přesně podle Vašich potřeb. Například že chcete, aby začala chladit půl hodiny před tím, než přijdete z práce domů. Nebo potřebujete, aby jednou za čas odvlhčovala vzduch.

S tím souvisí i jedinečné a praktické ovládání pomocí chytré aplikace SmartThings. Díky tomu můžete Vaši klimatizaci ovládat kdykoli a odkudkoli budete potřebovat. Aplikaci SmartThings jednoduše spustíte pomocí Vašeho telefonu. Stačí Vám jen přístup na internet.

Potrpíte si na opravdu čistý a svěží vzduch? Pak je pro Vás klimatizace SAMSUNG Wind Free Elite trefou do černého. Díky třívrstvému filtru Tri Care Filter vyčistí ze vzduchu až 99 % všech nečistot. Zachytí prach, vlákna i srst Vašich mazlíčků. Dokonce zbaví vzduch většiny virů, bakterií a alergenů. Díky tomu budete mít jistotu, že Vaše rodina dýchá opravdu čistý a zdravý vzduch.

Potřebujete se na cokoli zeptat a poradit? Nebo jste již rozhodnuti pro tento jedinečný systém? Pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.