15. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG AR 35 (3,5 kW)

Sháníte spolehlivou a tichou klimatizaci do Vašeho bytu, domu nebo kanceláře? Pořiďte si nástěnnou klimatizační jednotku SAMSUNG AR 35 o výkonu 3,5 kW v kombinaci s ekologickým chladivem SAMSUNG R32. Jedná se o ideální a levné řešení pro každý obytný i kancelářský prostor pro ochlazení, vytápění i odvlhčování.

750_Klimatizace_SAMSUNG_AR35_1

Nástěnný klimatizační systém SAMSUNG AR 35 zachytí alergeny a nečistoty poletující ve vzduchu pomocí vynikající filtrace. Takže budete vždy dýchat čistý a svěží vzduch.

Ke klimatizaci SAMSUNG AR 35 doporučujeme chladivo R32. Proč? V kombinaci s tímto chladivem se zvyšuje efektivita chlazení i vytápění. Navíc výrazně snižuje hlučnost. Proto jej téměř neuslyšíte.

750_Klimatizace_SAMSUNG_AR35_chladivo_R32

POZOR, AKCE

Pouze u firmy ELTOZ stavby získáte tento unikátní systém za mimořádně výhodnou cenu. Cena za klimatizaci SAMSUNG AR 35 o výkonu 3,5 kW spolu s chladivem SAMSUNG R32 je 22.000 Kč včetně DPH. V ceně je také profesionální instalace klimatizace do 5 metrů mezi venkovním chladivem a vnitřní nástěnnou jednotkou.

Potřebujete se na cokoli zeptat a poradit? Nebo jste již rozhodnuti pro tento jedinečný klimatizační systém? Pak nás neváhejte nezávazně kontaktovat pomocí jednoduchého poptávkového formuláře.