16. 4. 2020

Bytová nástěnná klimatizace SAMSUNG Cebu

Jedinečný model klimatizační jednotky SAMSUNG Cebu se skvěle hodí pro každou domácnost i firmu. Spolehlivě ochladí vzduch v jakékoli místnosti. Dokonce s ní můžete vytápět nebo odvlhčovat.

Klimatizace_SAMSUNG_Cebu_1

Díky jedinečnému filtračnímu systému Easy Filter Plus klimatizace SAMSUNG Cebu zachytí většinu alergenů, bakterií i virů. Takže nemusíte mít obavy o Vaše zdraví a zdraví Vašich blízkých nebo zaměstnanců.

Věděli jste, že SAMSUNG Cebu klimatizace využívá umělou inteligenci? Jednoduše tak ovlivníte, při jaké teplotě se má klimatizace zapnout, jakou teplotu udržovat nebo v jakém čase odvlhčovat. Tohle všechno snadno nastavíte přesně podle Vašich potřeb.

Klimatizace_SAMSUNG_Cebu_3

K lepší ovladatelnosti klimatizační jednotky SAMSUNG Cebu bezesporu přispěje i možnost ovládání pomocí aplikace SmartThings. Takže ji můžete snadno ovládat kdykoli a odkudkoli budete potřebovat. Stačí Vám pouze přístup na wi-fi a aplikace SmartThing ve Vašem telefonu.

Chcete doporučit vhodnou klimatizaci Vám přímo na míru? Stačí se jednoduše obrátit na profesionály z ELTOZ stavby. Vyplňte nezávazný kontaktní formulář a zajistíte si to nejlepší řešení podle vašich potřeb.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.