8. 6. 2021

Nástěnná klimatizace Samsung WindFree Pure 1.0

Dopřejte si maximální komfort, naprosto čistý vzduch a příjemný chládek i v horkých letních dnech, a to absolutně bez průvanu. Jak? Pouze díky nejnovější klimatizaci Samsung WindFree Pure 1.0 nejvyšší třídy. Podívejte se, čím je tak výjimečná.

Nástěnná klimatizace do bytu i domu Samsung Pure 1.0

Umělá inteligence vychytá všechny vaše mouchy

Klimatizace Samsung WindFree Pure 1.0 spolehlivě plní funkci chlazení a příležitostného vytápění v jakékoli místnosti. Díky umělé inteligenci dokáže sama vyhodnotit, kdy je třeba chladit, nebo kdy naopak snížit teplotu tak, aby byla neustále v optimu.

Zároveň dává pozor, když například zapomenete zavřít okno, nebo odejdete z domu a necháte klimatizaci puštěnou. Pozná to a vypne se. Tím ušetříte za energii a nemusíte myslet na ovládání termostatu kdykoli nějak jdete nebo se jen rozhodnete vyvětrat. Stejně tak klimatizace Pure 1.0 pozná, že jste doma a zapne se. Záleží pouze na tom, jak si ji nastavíte.

Čistička vzduchu zabudovaná v klimatizaci

Často se setkáváme nejen venku s problematickou kvalitou ovzduší. Mnoho domácností tento problém řeší pořízením čističky vzduchu. S klimatizací Pure 1.0 zabijete hned dvě mouchy jednou ranou. Díky zabudované čističce vzduchu přímo v klimatizaci ušetříte prostor i peníze za její koupi. Klimatizace snímá laserovým čidlem kvalitu ovzduší v místnosti. Výsledky hodnocení vám pak zobrazí na displeji pomocí jednoduché barevné stupnice a sama se postará o následné vyčištění vzduchu.

Nástěnná klimatizace do bytu i domu Samsung Pure 1.0

Jak klimatizace dokáže vyčistit vzduch?

Jedinečný elektrostatický filtr PM1.0 vytváří negativně nabité ionty, které se vážou na prach a bakterie v ovzduší. Následně jsou tyto ionty natáhnuty zpět do speciální sběrny s elektrostatickým nábojem. Filtr pak eliminuje až 99 % všech zachycených škodlivých složek. Navíc je omyvatelný, takže není třeba po čase kupovat nový filtr, ale stačí pouze ten stávající vyčistit.

Pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci

Nástěnná klimatizace Samsung WindFree Pure 1.0 se zkrátka postará o váš maximální komfort. Intuitivní ovládání pomocí praktického ovladače, termostatu nebo chytré aplikace ve Vašem telefonu na dálku, ať už jste kdekoli.

Aplikace mimo jiné nabízí i funkci notifikací. To se hodí zejména při kontrole čistoty ovzduší. Protože laserové čidlo kontrolující kvalitu vzduchu zůstává v provozu i v případě, že je klimatizace vypnutá. Pokud tedy kvalita vzduchu v místnosti klesne na hodnotu špatný nebo velmi špatný, vyzve vás aplikace k zapnutí čištění vzduchu na dálku. Je možné také nastavit funkci tak, aby čištění vzduchu zapínala sama podle naměřených hodnot. Navíc díky aplikaci můžete provádět nastavení klimatizace nebo kontrolovat spotřebu elektrické energie. Takže budete mít vše pod kontrolou i na dálku.

Nástěnná klimatizace do bytu i domu Samsung Pure 1.0

Efektivní systém samočištění

Každý klimatizace vyžaduje pravidelnou údržbu, aby ovzduší v místnosti zůstalo svěží a bez škodlivých částic. Klimatizace Samsung WindFree Pure 1.0 zjednodušila čištění na maximum díky systému Freeze Wash. Freeze waash funguje tak, že tekutina v ohřívací jednotce je ochlazena na -15 °C. Na nádobě tak vznikne námraza, která na sebe naváže všechny bakterie. Při následném rozmrznutí nečistoty zůstanou ve sběrně, kterou snadno omyjete. Čištění klimatizace si ani nemusíte hlídat. Sama Vám pošle upozornění, že potřebuje vyčistit.

Klimatizace bez průvanu

Obáváte se nachlazení z průvanu, který klimatizace vydává? Není třeba. Model Pure 1.0 vyniká technologií WindFree. Místo jednoho otvoru s lamelami, který vyfukuje vzduch a způsobuje průvan, je tato klimatizace vybavena desetitisíci mikro otvory, které rovnoměrně, plynule a zcela tiše vyplňují prostor chladným nebo teplým vzduchem.

Kontaktujte nás

Zaujala vás klimatizace Samsung WindFree Pure 1.0? Mátě nějaké otázky? Neváhejte vyplnit náš nezávazný kontaktní formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se vám ozve náš odborník na klimatizace Lukáš a se vším vám poradí.

Tip pro vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.