18. 4. 2020

Nástěnná klimatizace BAXI Moonlight do bytu i domu

Zejména v parných letních dnech je klimatizace opravdovým osvobozením od úmorného horka. Navíc s ní můžete v zimě i vytápět a kdykoli odvlhčovat. Proto Vám doporučujeme nástěnnou klimatizaci BAXI Moonlight, která je ideální volbou do bytu, domu i kanceláře.

Klimatizace_BAXI_Moonlight_plus_750

Mimořádně tichou klimatizační jednotku téměř neuslyšíte. Její maximální možná hlučnost dosahuje pouhých 20 dB, proto Vás nebude rušit. Její energetická účinnost chlazení dosahuje až A+++ třídy a vytápění A++. Takže ušetříte Vaše peníze za energii. Díky širokému rozsahu provozních teplot může klimatizace BAXI Moonlight fungovat i při teplotě od -15 °C do +52 °C.

Ovládejte Vaši klimatizaci nejen pomocí ovladače. S nejnovější aplikací Air Connect ji můžete ovládat kdykoli a odkudkoli. A pokud už budete někde jinde a dojde k výpadku proudu, klimatizace se sama restartuje, takže nemusíte mít obavy, že byste nad ní ztratili kontrolu.

Jste rozhodnuti pro tuto klimatizační jednotku BAXI Moonlight? Nebo se potřebujete zeptat na dokonalé řešení Vám přímo na míru? Vyplňte jednoduchý a nezávazný poptávkový formulář. Ozve se Vám odborník z ELTOZ stavby, který Vám rád pomůže s výběrem správného řešení klimatizace přesně podle Vašich potřeb.

Tip pro Vás

Víte, jak se správně montuje klimatizace? Přečtěte si 16 nejdůležitějších kroků při instalaci klimatizace u Vás doma.

Přitopte si doma klimatizací. Podívejte se, jak je možné vytápět klimatizací a kdy se to vyplatí.