18. 4. 2020

Nástěnná klimatizace BAXI Moonlight do bytu i domu

Zejména v parných letních dnech je klimatizace opravdovým osvobozením od úmorného horka. Navíc s ní můžete v zimě i vytápět a kdykoli odvlhčovat. Proto Vám doporučujeme nástěnnou klimatizaci BAXI Moonlight, která je ideální volbou do bytu, domu i kanceláře.

Klimatizace_BAXI_Moonlight_plus_750

Mimořádně tichou klimatizační jednotku téměř neuslyšíte. Její maximální možná hlučnost dosahuje pouhých 20 dB, proto Vás nebude rušit. Její energetická účinnost chlazení dosahuje až A+++ třídy a vytápění A++. Takže ušetříte Vaše peníze za energii. Díky širokému rozsahu provozních teplot může klimatizace BAXI Moonlight fungovat i při teplotě od -15 °C do +52 °C.

Ovládejte Vaši klimatizaci nejen pomocí ovladače. S nejnovější aplikací Air Connect ji můžete ovládat kdykoli a odkudkoli. A pokud už budete někde jinde a dojde k výpadku proudu, klimatizace se sama restartuje.

Jste rozhodnuti pro tuto klimatizační jednotku BAXI Moonlight? Nebo se potřebujete zeptat na dokonalé řešení Vám přímo na míru? Vyplňte jednoduchý a nezávazný poptávkový formulář. Ozve se Vám odborník z ELTOZ stavby, který Vám rád pomůže s výběrem správného řešení klimatizace přesně podle Vašich potřeb.