7. 5. 2020

S námi získáte dotace ve výši až 140.000 Kč z programu Nová zelená úsporám

Měníte váš starý kotel za nový nebo nahrazujete elektrokotel efektivnějším a úspornějším tepelným čerpadlem? Pak rozhodně využijte aktuální možnost dotace Nová zelená úsporám ve výši až 140.000 Kč, které vám pomůžeme získat. Postaráme se o kompletní vyřízení od A až po Z. Na Vás bude jen registrace do systému dotací. Jak to tedy celé funguje?

S ELTOZ stavby získáte dotace Nová zelená úsporám snadno a rychle

Kdo má nárok dotaci získat?

  1. Dotaci získá každý, kdo nahrazuje kotel na pevná paliva nižší než 3. třídy za tepelné čerpadlo
  2. Nárok budete mít i v případě výměny elektrického kotle za tepelné čerpadlo
  3. A Novou zelenou úsporám získáte taky v případě, že nahradíte lokální topidlo například kamna tepelným čerpadlem
  4. O dotaci mohou požádat pouze vlastníci stávajících dokončených rodinných domů

Kolik můžete získat finančních prostředků?

A) 100.000 Kč (110 000 Kč pro Moravskoslezský kraj)– Pokud si pořídíte tepelné čerpadlo vzduch voda s teplovodním systémem a ohřevem teplé vody. To znamená, že tepelným čerpadlem budete vytápět dům a zároveň ohřívat užitkovou vodu.

B) 80.000 Kč (88 000 Kč pro Moravskoslezský kraj)– Tuto částku získáte v případě, že si pořídíte tepelné čerpadlo vzduch voda s teplovodním systémem vytápění bez přípravy teplé vody. Takže jím budete pouze vytápět dům.

C) 140. 000 Kč – Dostanete na tepelné čerpadlo vzduch voda s teplovodním systémem vytápění včetně ohřevu teplé vody a připojením na fotovoltaický systém. Tepelným čerpadlem tedy budete vytápět, ohřívat vodu, a to vše bude napájeno fotovoltaickou energií.

Všechny typy dotace Nová zelená úsporám uvedené v bodech A až C Vám pomůžeme vyřídit, abyste dotace získali, pokud na ně máte nárok. Vše tak, abyste to měli naprosto bez starostí a v co nejkratším možném termínu.

Na co se dotace vztahuje?

Kromě samotného tepelného čerpadla vzduch voda lze dotaci využít také na veškeré příslušenství, součástky a materiál včetně profesionálního zapojení do otopné soustavy.

Jak o dotaci požádat?

Vše probíhá snadno a rychle na internetu. Žádat o dotaci můžete ještě před zahájením výměny topného zařízení za tepelné čerpadlo vzduch voda nebo až po dokončení celé realizace. Pokud se Tím nechcete sami zabývat, tak není nic jednoduššího než nás kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy a pomůžeme Vám s vyřízením dotace od A až po Z včetně samotného dodání a montáže tepelného čerpadla. Na Vás bude pouze založení účtu na portále Identita občana a vše ostatní už potom bude na nás.