7. 5. 2020

Pomůžeme Vám získat dotace na tepelné čerpadlo ve výši až 200.000 Kč

Chcete vyměnit například Váš starý kotel za tepelné čerpadlo? Využijte jedinečné možnosti získat dotace od státu ve výši až 200.000 Kč. Jedná se o Kotlíkovou dotaci a Nová zelená úsporám, které jsou určeny na podporu obnovitelných zdrojů pro rodinné domy. Přečtěte si, jak dotace získat.

Tepelná čerpadla Opava

Kotlíkovou dotaci na tepelné čerpadlo získáte ve výši až 127.500 Kč

Využijte poslední vlny Kotlíkových dotací na výměnu starého kotle za tepelné čerpadlo. Dostanete tak příspěvek od státu ve výši až 127.500 Kč. Nevíte, jak dotaci získat? Rádi Vám poradíme a dotaci za Vás vyřídíme. Kontaktujte nás pomocí nezávazného formuláře a my se o vše postaráme. Podívejte se, na co všechno kotlíkovou dotaci uplatníte.

Kotlíkovou dotaci uplatníte na:

 • tepelné čerpadlo
 • nový plynový kondenzační kotel
 • kotel na biomasu
 • automatický kombinovaný kotel
 • novou otopnou soustavu
 • úpravy spalinových cest
 • zpracování veškeré dokumentace

 

Výhodou čtvrté vlny kotlíkových dotací je fakt, že není třeba realizovat další opatření, jako například výměnu oken nebo zateplení střechy.

Pozor, právě probíhá poslední vlna kotlíkových dotací a můžete ji využít pouze do konce roku 2020. Proto neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Nenechte si ujít poslední šanci získat až 127.500 Kč na tepelné čerpadlo nebo nový kotel.

Tepelné čerpadlo vzduch–voda ELTOZ stavby Opava DAIKIN

Získejte dodateční bonus

Pocházíte z oblasti, která se potýká s velkým znečištěním vzduchu, jako je například Ostrava, Bohumín, Karviná a další? Pak můžete získat ještě dodatečnou dotaci ve výši až 7.500 Kč.

Nová zelená úsporám Vám zajistí dotaci až 65.000 Kč! Kdo ji může využít?

Tato dotace je zaměřená na podporu obnovitelných zdrojů pro rodinné domy. Takže pokud topíte elektřinou nebo potřebujete vyměnit starý kotel na tuhá paliva, můžete využít i této dotace. Uplatníte ji na nové tepelné čerpadlo a ušetříte tak až 65.000 Kč.

 

Věděli jste, že můžete dotace kombinovat?

Při rekonstrukci budovy lze Kotlíkovou dotaci zkombinovat s dotací Nová zelená úsporám a s dodatečným bonusem v oblastech s vysokým znečištěním vzduchu. To znamená, že můžete získat celkem až 200.000 Kč od státu. Nenechte si ujít tuto poslední šanci získat maximální možnou výši dotace na výměnu Vašeho starého kotle za tepelné čerpadlo.

 

Proč vyřizovat dotace na tepelné čerpadlo u ELTOZ stavby?

 1. Vyřídíme za Vás žádost, podání i veškeré dokumenty k získání dotací
 2. Připravíme pro Vás návrh instalace tepelného čerpadla na klíč
 3. Postaráme se o to, abyste dotaci získali v maximální možné výši
 4. Zajistíme Vám dodání, montáž i pravidelný servis tepelného čerpadla
 5. Vše rychle vyřídíme, takže nebudete muset vůbec nic dělat, a navíc ušetříte
 6. Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář a nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla
Uveďte, prosím, podrobnější údaje o projektu (např. místo realizace, současný způsob vytápění apod).

Zpracování osobních údajů