21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 H F – se zabudovaným boilerem

Tepelné čerpadlo se zabudovaným boilerem dohromady

Hledáte ideální tepelné čerpadlo pro Váš dům nebo třeba chatu, které kromě vytápění zvládne i ohřívat vodu? Pak je pro Vás ideální volbou tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 H F se zabudovaným boilerem. Díky tomu pořídíte tepelné čerpadlo se zásobníkem teplé vody dohromady. Ušetříte si tak starosti i peníze. Navíc díky dokonalému designu skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 H F s boilerem – venkovní a vnitřní jednotka s praktickým nástěnným ovládáním

Vytápějte dům a ohřívejte vodu i za pomocí solární energie

Tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 H F využijete jak pro vytápění pomocí radiátorů, tak i podlahovým topením. Proto je perfektní volbou pro novostavby i rekonstruované domy. Navíc jej snadno propojíte s nejrůznějšími regulačními prvky, jako je termostat, oběhové čerpadlo nebo záložní elektrické topení. K tepelnému čerpadlu můžete také využít solární energii za pomocí které ohřejete vodu i v zabudovaném boileru. Díky využití solární energie se Vaše úspora za energie ještě znásobí.

Máte citlivé sousedy na hluk? Nemusíte se ničeho bát

Jste obklopeni náročnými a citlivými sousedy na hluk, nebo omezeni městskou vyhláškou? Ani tohle pro Vás nebude překážkou, pořídit si tepelné čerpadlo a ušetřit tak za energie až několik desítek tisíc korun. Proč? Tepelná čerpadla DAIKIN jsou naprosto tichá, takže v noci neuslyší Vaši sousedé nic než cvrčky ze zahrady.

Tepelná čerpadla vzduch voda DAIKIN

Zažijte kouzlo umělé inteligence i u vás doma

Věděli jste, že se tepelné čerpadlo dokáže samo zapnout nebo vypnout v návaznosti na změny venkovní teploty? Ano, dá se říct, že využívá umělé inteligence pro bezproblémový provoz a Vaše maximální pohodlí. To znamená, že když se venku ochladí na určitou kritickou teplotu, tak tepelné čerpadlo začne samo topit, abyste nezmrzli. Zároveň pokud se venkovní teploty vyšplhají k určité hranici, tak se jednoduše vypne anebo sníží svůj výkon na nutné minimum. Díky tomu ušetříte za energie ještě více.

Ani na Sibiři pro ni není dost zima

Tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 H F dokáže ohřívat topnou vodu až na 60 °C. To bohatě stačí k vytápění jakéhokoli domu nebo chaty. Navíc dokáže efektivně odebírat teplotu ze vzduchu až do -28 °C. Takže nepřestane fungovat ani v těch nejhorších mrazech. Zabudovaný nerezový boiler pojme 180 nebo 230 litrů vody. Což bohatě stačí pro 4 až 5člennou rodinu. Takže nemusíte mít obavy ani o nedostatek teplé vody.

Tepelná čerpadla DAIKIN – ELTOZ stavby Opava

Mějte tepelné čerpadlo pod kontrolou kdykoli a kdekoli

Ovládejte Vaše tepelné čerpadlo kdykoli a odkudkoli. S mobilní aplikací Daikin Online Controller budete mít teplotu ve Vašem domě nebo na chatě vždy pod kontrolou. Stačí Vám pouze chytrý telefon, tablet a přístup k internetu. Můžete tak tepelné čerpadlo pohodlně ovládat, ať už jste kdekoli. Dosáhnete tak vyšší energetické účinnosti tepelného čerpadla.

Mimořádná záruka až 7 let

Jaká je další výhoda při pořízení tepelného čerpadla DAIKIN Altherma 3 H F? Například získáte exkluzivní záruku 7 let při dodržení pravidelného servisu. Díky tomu si pohlídáte maximální návratnost Vaší investice.

Nejste si jisti výběrem správného tepelného čerpadla? Pomůžeme Vám

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla tou správnou volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám nejlepší řešení na klíč.

Tip pro Vás

Jak vlastně funguje tepelné čerpadlo vzduch voda? Přečtěte si všechny důležité informace o tepelných čerpadlech.

Věděli jste, že na tepelné čerpadlo můžete získat dotace ve výši až 200.000 Kč? Podívejte se, jak dotace získat.