21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 H W

Potřebujete tiché a spolehlivé tepelné čerpadlo?

Doporučujeme Vám zvolit nástěnné tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 H W, které vytopí jakýkoli dům i chatu. Skvěle se hodí pro novostavby i rekonstruované domy. Zajistí Vám vysokou úsporu za energie a rychlou návratnost Vaší investice. Pro jaké systémy vytápění je tepelné čerpadlo vhodné?

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 H W – vnitřní jednotka s atraktivním designem

Tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 H W je ideální volbou pro vytápění radiátory i podlahovým topením. Snadno jej propojíte s nejrůznějšími regulačními systémy. Například s termostatem, oběhovým čerpadlem nebo záložním elektrickým ohřevem.

Vaši sousedé neuslyší žádný hluk a Vy taky ne

Pokud hledáte velmi tiché tepelné čerpadlo, které nebude rušit Vás ani Vaše sousedy, pak je právě tepelné čerpadlo DAIKIN ALtherma 3 H W tou nejlepší volbou. Vyniká velmi tichým provozem. Navíc díky funkci snížení hladiny zvuku večer v noci neuslyšíte nic jiného než cvrčky pod okny.

Poznejte kouzlo umělé inteligence, která Vám ušetří desetitisíce za energie ročně

Tepelné čerpadlo se dokáže samo zapnout i vypnout v návaznosti na změnu venkovní teploty. To znamená, že když se venku ochladí na určitou kritickou teplotu, tak tepelné čerpadlo začne samo vytápět, abyste nezmrzli. Zároveň pokud se venkovní teploty vyšplhají k určité hranici, tak se jednoduše vypne anebo sníží svůj výkon na nutné minimum. Díky tomu ušetříte za energie ještě více.

Chladivo tepelného čerpadla vzduch voda DAIKIN R32

S tímhle tepelkem nezmrznete ani v -28 °C

Topnou vodu v oběhové soustavě dokáže ohřát až na 60 °C. Navíc efektivně vytápí až do neuvěřitelných -28 °C. Takže se nemusíte obávat ani arktických mrazů. Zůstanete v teple i v takto nepříznivém počasí. K tepelnému čerpadlu DAIKIN Altherma 3 H W máte možnost připojit buď klasický boiler nebo průtokový zásobník na ohřev vody. Takže s ním klidně můžete ohřívat i užitkovou vodu.

Ovládání? Stačí Vám chytrý telefon a aplikace

S mobilní aplikací DAIKIN Online Controller můžete snadno ovládat tepelné čerpadlo kdykoli a odkudkoli. Stačí Vám pouze chytrý telefon nebo tablet a přístup k internetu. Díky tomu budete mít vždy pod kontrolou nejen teplotu ve Vašem domě, ale i spotřebu energie za vytápění.

Mimořádná záruka, která Vám vezme dech

K tepelnému čerpadlu DAIKIN Altherma 3 H W získáte exkluzivní záruku 7 let v případě dodržení pravidelného servisu, kterým se životnost Vašeho čerpadla může ještě znásobit.

Pomůžeme Vám s výběrem toho nejlepšího pro Váš dům

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč.

Tip pro Vás

Víte, jak získat výhodné financování na tepelné čerpadlo, které nezatíží Váš rodinný rozpočet?

Připravte se na instalaci tepelného čerpadla a zjistěte si, co taková montáž vlastně obnáší a jak má správně probíhat.