21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 R ECH2O

Tepelné čerpadlo a průtokový ohřívač v jednom

Vyřešte vytápění Vašeho domu a ohřev vody důmyslným tepelným čerpadlem se zabudovaným průtokovým ohřívačem vody s možností připojení k solárnímu panelu nebo jinému zdroji tepla. O vše se postará tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 R ECH2O. Skvěle se hodí pro jakýkoli rodinný dům i chatu.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN Altherma 3 R ECH2O – vnitřní jednotka s průtokovým ohřívačem teplé vody

Vytápějte radiátory i podlahovým topením

Nezáleží na tom, jestli k vytápění používáte radiátory nebo podlahové vytápění. Tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma R ECH2O bez problému připojíte k jakékoli topné soustavě. Díky tomu je skvělou volbou jak pro novostavby, tak i pro rekonstruované domy. Snadno jej propojíte s regulačními systémy, jako je termostat nebo oběhové čerpadlo. Navíc k němu připojíte i solární panely, takže pro Vás bude vytápění a ohřev vody pomocí tepelného čerpadla téměř zadarmo.

Teplou vodu Vám zajistí průtokový ohřívač

Součástí vnitřní jednotky tepelného čerpadla DAIKIN Altherma 3 R ECH2O je zabudovaný průtokový ohřívač vody. Takže k tepelnému čerpadlu už nemusíte pořizovat boiler, který by Vám zabral místo navíc. Průtokový ohřívač vyniká bezúdržbovým zásobníkem, který nerezaví a neusazují se v něm žádné nečistoty jako kotelní kámen nebo vápenec. Díky tomu je ohřátá voda vždy hygienicky naprosto nezávadná bez nutnosti převaření, jak tomu bývá třeba u klasického boileru. Dokonalá izolace Vám zajistí minimální únik tepla ze zásobníku. Protože se tedy jedná o průtokový ohřívač, je ideální pro rodinu s neomezeným počtem osob. Nebudete totiž závislí na množství nahřáté vody.

Budete v teple

Topnou vodu v oběhové soustavě dokáže ohřát až na 60 °C což spolehlivě stačí pro jakýkoli rodinný dům. Navíc efektivně vytápí až do arktických -25 °C. Takže zůstanete v teple i v takto nepříznivém počasí.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DAIKIN s integrovaným zásobníkem teplé vody

Snadné ovládání pomocí aplikace

Samozřejmostí je i bezdrátové ovládání tepelného čerpadla pomocí aplikace. Stačí Vám k tomu pouze chytrý mobilní telefon nebo tablet a přístup k internetu. Sami si tak budete moci řídit vytápění Vašeho domu, ohřev vody nebo chlazení. Takže budete mít vše pod kontrolou, ať už budete kdekoli.

Slyšíte to? Žádný hluk

Určitě Vás zajímá i otázka, jak je toto tepelné čerpadlo hlučné. Odpověď Vás jistě potěší. Tepelné čerpadlo DAIKIN Altherma 3 R ECH2O vyniká velmi nízkou hlučností. Díky tomu nebude rušit Vás ani Vaše sousedy.

Chladivo tepelného čerpadla vzduch voda DAIKIN R32

Mimořádná záruka 7 let

Co ještě navíc získáte k tomuto praktickému a multifunkčnímu tepelnému čerpadlu? Exkluzivní záruku 7 let. Ano, garantujeme Vám bezproblémový provoz, a to v případě pravidelného servisu, který navíc může předejít jakýmkoli závadám.

Nedostali jste všechny potřebné informace?

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám to nejlepší řešení na klíč.

Tip pro Vás

Víte, jak získat výhodné financování na tepelné čerpadlo, které nezatíží Váš rodinný rozpočet?

Jak vlastně funguje tepelné čerpadlo vzduch voda? Přečtěte si všechny důležité informace o tepelných čerpadlech.