21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S Compact

Tepelné čerpadlo a boiler v jednom

Hledáte tepelné čerpadlo, které spolehlivě vytopí Váš dům i chatu, postará se, abyste měli doma vždy teplou vodu, poběží maximálně tiše a zároveň Vám ušetří peníze za energie? Tak potom je pro Vás tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio S Compact se zásobníkem teplé vody perfektní volbou.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S Compact – vnitřní jednotka s boilerem

Topte radiátory i podlahovým vytápěním

Je jedno jestli k vytápění domu používáte radiátory nebo podlahové topení. Obě topné soustavy snadno propojíte s tepelným čerpadlem DE DIETRICH Alezio S Compact. Dále jej můžete propojit s termostatem, nebo oběhovým čerpadlem. Díky vestavěnému ohřívači vody budete mít vždy dostatek teplé vody pro Vás i Vaši rodinu. Topnou vodu dokáže efektivně ohřívat až na 60 °C, a to až do -20 °C. Takže nezmrznete ani v opravdu arktických podmínkách.

Nástěnný řídící panel i ovládání z Vašeho telefonu

Tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio S Compact samozřejmě můžete ovládat pomocí nástěnného řídícího panelu. Pokud jej budete chtít mít pod kontrolou kdykoli a odkudkoli, stačí si pouze stáhnout aplikaci do Vašeho telefonu. Postačí Vám jen přístup k internetu.

A co hluk?

Tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio S Compact splňuje ta nejpřísnější kritéria pro minimální hlučnost. Takže pokud máte náročné sousedy, neuslyší vůbec nic. Když si vnitřní jednotku necháte zabudovat například do skříňky, tak neuslyšíte nic ani uvnitř.

Dlouholetá záruka na tepelné čerpadlo

Při dodržení pravidelného servisu, získáte navíc exkluzivní záruku 5 let na tepelné čerpadlo a samotnou instalaci. A to se opravdu vyplatí.

Nedostali jste odpovědi na všechny Vaše otázky? Zeptejte se nás

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč. Protože na každém detailu záleží.

Tip pro Vás

Jak vlastně funguje tepelné čerpadlo vzduch voda? Přečtěte si všechny důležité informace o tepelných čerpadlech.

Víte, jak získat výhodné financování na tepelné čerpadlo, které nezatíží Váš rodinný rozpočet?