21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S V200

Vytopí jakýkoli dům a postará se i o ohřev vody

Vyřešte vytápění Vašeho domu, ohřev teplé vody i maximální úsporu za energie tepelným čerpadlem DE DIETRICH Alezio S V200. Nejenže spolehlivě a účinně vytopí Váš dům i chatu, navíc díky vestavěnému boileru o objemu 180 litrů se postará, abyste měli vždy dostatek teplé vody pro 4–5 člennou rodinu.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S V200 – venkovní a vnitřní ejdnotka

Ideální pro rekonstruované domy i novostavby

S tepelným čerpadlem DE DIETRICH Alezio S V200 můžete vytápět pomocí radiátorů i podlahového vytápění. I proto je vhodný pro rekonstruované domy, u kterých máte topný systém daný. Stejně skvěle se hodí i do každé novostavby. Samozřejmostí je také možnost propojení s oběhovým čerpadlem i termostatem.

Ovládejte tepelné čerpadlo například z obývacího pokoje

K snadnému ovládání Vám přispěje nástěnná řídící jednotka, díky které jednoduše můžete řídit provoz tepelného čerpadla. Chcete ovládat Vaši klimatizaci, i když zrovna nejste doma a nejste si jistí, jestli topíte nebo ne? Pak si můžete jednoduše nainstalovat chytrou aplikaci do Vašeho telefonu. Takže budete mít Vaše tepelné čerpadlo vždy pod kontrolou, ať už jste kdekoli.

Umělá inteligence Vám ušetří peníze za energie

Věděli jste, že tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio S V200 využívá „umělé inteligence“? Tak například, když se venku ochladí, tepelné čerpadlo se samo zapne, aby Vám doma nebyla zima. Naopak jakmile dojde k oteplení, tepelné čerpadlo samo sníží svůj výkon a přestane topit. Takže se nemusíte při každé změně teplot obtěžovat s nastavováním, zapínáním nebo vypínáním.

Tepelné čerpadlo vytápí vodu v oběhové soustavě až na 60 °C a je schopno efektivně získávat teplo ze vzduchu až do -20 °C. Takže nemusíte mít obavy, že byste zmrzli.

Bojíte se hluku z tepelného čerpadla?

Máte náročné sousedy na hluk a obáváte se, že je tepelné čerpadlo bude rušit? Nemusíte mít žádný strach. Tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio S V200 splňuje ta nejpřísnější kritéria na hladinu zvuku. Navíc jej můžete přepínat do režimu s ještě nižší hlučností, takže v noci neuslyšíte nic jiného než běžný hluk z ulice.

Záruka až 5 let

K tepelnému čerpadlu DE DIETRICH Alezio S V200 získáte navíc záruku 5 let při dodržení pravidelného servisu. Díky servisu navíc předejdete jakékoli uživatelské závadě. A to se rozhodně vyplatí.

Pomůžeme Vám vybrat správně

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč. Protože na každém detailu záleží.

Tip pro Vás

Víte, jak získat výhodné financování na tepelné čerpadlo, které nezatíží Váš rodinný rozpočet?

Připravte se na instalaci tepelného čerpadla a zjistěte si, co taková montáž vlastně obnáší a jak má správně probíhat.