21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S

Vyniká spolehlivostí a dlouholetou životností

Vybíráte ideální tepelné čerpadlo pro Váš dům nebo chatu? Pokud vyžadujete tichý provoz, spolehlivost a dlouholetou životnost, pak je pro Vás tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio skvělou volbou.

Tepelné čerpadlo vzduch voda DE DIETRICH Alezio S – venkovní a vnitřní jednotka

Ideální pro topení radiátory i podlahové vytápění

Skvěle se hodí pro vytápění radiátory i podlahovým topením. Samozřejmostí je, že se dá propojit s termostatem i boilerem pro ohřívání teplé vody. Kompletně se tak postará o vytápění Vašeho domu i ohřev teplé vody.

Tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio dokáže ohřívat vodu v radiátorech až na 60 °C. Navíc efektivně vytápí až do -20 °C. Takže spolehlivě vytopí jakýkoli rodinný dům nebo chatu.

Máte náročné sousedy na hluk?

Určitě oceníte také mimořádně tichý provoz. To se Vám bude hodit, zejména pokud máte náročné sousedy na hluk. Na noc můžete hlučnost ještě více omezit speciálním tichým režimem. Takže nepůjde slyšet nic než noční ruch z ulice.

Ovládejte čerpadlo pomocí řídícího panelu i wi-fi

Ovládejte tepelné čerpadlo DE DIETRICH Alezio pomocí praktického řídícího panelu, který si můžete umístit kdekoli v domě. Budete tak mít k čerpadlu vždy rychlý a snadný přístup. Se speciální mobilní aplikací, dokonce můžete ovládat tepelné čerpadlo kdykoli a odkudkoli. Stačí Vám pouze chytrý telefon a přístup k internetu.

Jaká je další výhoda při pořízení tepelného čerpadla?

Například získáte exkluzivní záruku 5 let při dodržení pravidelného servisu. Díky tomu si pohlídáte maximální návratnost Vaší investice.

Pro jakýkoli dotaz nás neváhejte kontaktovat

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč. Protože na každém detailu záleží.

Tip pro Vás

Jak vlastně funguje tepelné čerpadlo vzduch voda? Přečtěte si všechny důležité informace o tepelných čerpadlech.

Připravte se na instalaci tepelného čerpadla a zjistěte si, co taková montáž vlastně obnáší a jak má správně probíhat.