21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS ClimateHub Split

Tepelné čerpadlo s boilerem dohromady

Potřebujete tepelné čerpadlo, které dokáže vytápět i chladit, a zároveň má v sobě zabudovaný boiler? Pak Vám doporučujeme špičkové tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS ClimateHub Split s integrovaným zásobníkem teplé užitkové vody. Takže jeho součástí je i boiler na teplou vodu.

Tepelné čerpadlo vzduch voda SAMSUNG EHS ClimateHub Split – vnitřní jednotka s vestavěným boilerem

Vestavěný boiler s kapacitou až 260 litrů teplé vody

S tepelným čerpadlem SAMSUNG EHS ClimateHub Split vytopíte jakýkoli rodinný dům. Skvěle se hodí pro vytápění radiátory i podlahovým topením. Navíc obsahuje zabudovaný boiler o objemu až 260 litrů teplé vody. To spolehlivě stačí pro 4 až 5člennou rodinu. Díky tomu se zbavíte starostí se sháněním vhodného boileru k tepelnému čerpadlu.

Klidně vytápějte a ohřívejte vodu pomocí solární energie

Chcete tepelné čerpadlo propojit například s termostatem, oběhovým čerpadlem, se solárními panely nebo záložním kotlem? Žádný problém. Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS ClimateHub Split jednoduše propojíte se všemi těmito regulačními prvky.

Tepelné čerpadlo vzduch voda Climate-Hub SAMSUNG – vnitřní jednotka

A co hluk?

Máte kolem sebe náročné sousedy a bojíte se, že je může hluk tepelného čerpadla zbytečně provokovat? Nemusíte mít žádný strach. Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS ClimateHub Split vyniká velmi nízkou hlučností při plném provozu. Navíc díky mimořádné funkci Silent Mode dosáhnete ještě nižší hladiny hluku, což Vám pomůže zejména v noci, kdy je venku slyšet i spadnutí špendlíku na zem.

Umělá inteligence i u Vás doma

Topný výkon tepelného čerpadla SAMSUNG EHS ClimateHub Split se sám řídí aktuální teplotou okolního vzduchu. To znamená, že se dokáže samo přizpůsobit venkovní teplotě a přizpůsobit jí svůj aktuální výkon tak, aby ve Vašem domě udržovala stálou teplotu. Takže se vyhnete jakýmkoli extrémním výkyvům teploty. Pokud se tedy venku rychle ochladí, tepelné čerpadlo se zapne a vytápí. Dojde-li ovšem ke zvýšení venkovní teploty, uzpůsobí tomu svůj výkon a sníží teplotu vytápění tak, aby zbytečně neplýtvalo energií na vytápění Vašeho domova.

Chladivo tepelného čerpadla vzduch voda SAMSUNG R32

Chytrá domácnost už není SCI-FI

K tepelnému čerpadlu SAMSUNG EHS ClimateHub Split dostanete nástěnný ovladač, kterým jednoduše nastavíte teplotu vytápění i zapnutí a vypnutí celého systému. Pokud budete chtít mít teplotu a spotřebu energie ve Vašem domě neustále pod kontrolou, můžete využít takzvaného Wi-fi Kitu. Ten Vám umožní ovládat tepelné čerpadlo kdykoli a odkudkoli pomocí chytré aplikace. Stačí Vám jen mobilní telefon nebo tablet a přístup k internetu.

Ani na Sněžce byste neumrzli

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS ClimateHub Split dokáže vodu ve Vaší topné oběhové soustavě zahřát až na 65 °C a efektivně tak vytápět až do -25 °C. Takže spolehlivě vytopí váš dům nebo chatu i v třeskutých mrazech.

Nebojte se na cokoli zeptat

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč. Protože na každém detailu záleží.

Tip pro Vás

Víte, jak získat výhodné financování na tepelné čerpadlo, které nezatíží Váš rodinný rozpočet?

Věděli jste, že na tepelné čerpadlo můžete získat dotace ve výši až 200.000 Kč? Podívejte se, jak dotace získat.