21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Split

Spolehlivé tepelné čerpadlo pro dům i chatu

Hledáte opravdu spolehlivé tepelné čerpadlo pro Váš dům nebo chatu? Jedním z ideálních řešení je značkové tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Split, které Vám poskytne efektivní výkon v každém ročním období. Pro jaké druhy topení je nejlepší volbou?

Tepelné čerpadlo vzduch voda SAMSUNG EHS Split – venkovní a vnitřní jednotka

Vytápějte radiátory i podlahovým topením

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Split je perfektní volbou pro topný systém radiátorů, podlahového vytápění a ohřev teplé vody. Navíc toto tepelné čerpadlo snadno propojíte s dalšími regulačními prvky, jako je například termostat, oběhové čerpadlo, solární panely, boiler nebo záložní kotel.

V noci neuslyšíte nic, než běžný ruch z ulice

Překvapí Vás také velmi nízká hlučnost. Ventilátor už sám o sobě vyniká nízkou hladinou zvuku. S režimem Silent Mode Vám navíc zajistí klidný a maximálně tichý provoz například v noci. Takže Vaši sousedé neuslyší nic kromě běžného nočního ruchu z ulice nebo zahrady.

Chladivo tepelného čerpadla vzduch voda SAMSUNG R32

Umělá inteligence i u Vás doma

Topný výkon tepelného čerpadla SAMSUNG EHS Split je optimalizován podle aktuální provozní teploty. To znamená, že se dokáže samo přizpůsobit venkovní teplotě a přizpůsobit jí svůj aktuální výkon tak, aby ve Vašem domě udržovala stálou teplotu. Takže se vyhnete velkým výkyvům teploty a neustálému nastavovaní hned, jakmile se ochladí nebo naopak oteplí.

Ovládejte tepelné čerpadlo i z mobilu

Navíc k tepelnému čerpadlu SAMSUNG EHS Split dostanete nástěnný ovladač, kterým snadno a rychle nastavíte, jak má tepelné čerpadlo vytápět. Navíc si k němu můžete ještě pořídit takzvaný Wi-fi Kit. Díky tomu můžete mít tepelné čerpadlo neustále pod kontrolou kdykoli a odkudkoli pomocí speciální aplikace. Stačí Vám jen chytrý telefon a přístup k internetu.

Topit nebo chladit – můžete obojí

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS Split dokáže topnou vodu zahřát až na 65 °C a efektivně tak vytápět až do -25 °C. Takže spolehlivě vytopí váš dům nebo chatu i v třeskutých mrazech. Navíc s ním můžete nejen vytápět, ale i chladit. Jak je to možné? Tepelné čerpadlo dokáže ochladit obíhající vodu až na 5 °C. Takže se stane Vaším nepostradatelným pomocníkem i v horkých letních dnech. A to se vyplatí.

Pomůžeme vám vybrat ideální tepelné čerpadlo

Chcete se ujistit, že je tento typ tepelného čerpadla ideální volbou pro Váš dům či chatu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Nejpozději do jednoho pracovního dne se Vám ozve náš odborník na tepelná čerpadla Lukáš. Zodpoví Vám veškeré Vaše dotazy a doporučí Vám ideální řešení na klíč. Protože na každém detailu záleží.

Tip pro Vás

Neudělejte při výběru tepelného čerpadla chybu. Přečtěte si vše, co byste o tepelných čerpadlech měli vědět.

Věděli jste, že na tepelné čerpadlo můžete získat dotace ve výši až 200.000 Kč? Podívejte se, jak dotace získat.