21. 6. 2020

Tepelné čerpadlo vzduch–voda SAMSUNG TDM Plus

Síla tepelného čerpadla a klimatizace v jednom

Uvažujete o úsporném tepelném čerpadle na vytápění v zimě, a zároveň se díváte po spolehlivé klimatizaci na horké letní dny? Pak Vás tato možnost určitě mile překvapí. Tepelné čerpadlo SAMSUNG TDM Plus funguje jako tepelné čerpadlo i jako klimatizace zároveň. Díky tomu získáte mimořádně úsporný zdroj tepla v zimě i svěžího vzduchu v letních dnech.

Tepelné čerpadlo vzduch voda SAMSUNG TDM Plus – venkovní a vnitřní jednotka

Zvládne vytápět, ohřívat vodu, a to i z energie ze solárních panelů

Pro jaké topné systémy je tepelné čerpadlo SAMSUNG TDM Plus ideální volbou? Snadno s ním můžete vytápět pomocí radiátorů i podlahového vytápění. Navíc je vysoce kompatibilní s mnoha dalšími regulačními prvky, jako je termostat, oběhové čerpadlo, solární panely, boiler nebo záložní kotel a další.

V létě už nebudete muset trpět horkem

Čím tepelné čerpadlo SAMSUNG TDM Plus opravdu vyniká mezi ostatními čerpadly? Odpověď je jednoduchá. Dokáže totiž fungovat nejen jako tepelné čerpadlo vzduch voda, ale také jako tepelné čerpadlo vzduch vzduch stejně jako klimatizace. Díky tomu je možné k tomuto tepelnému čerpadlu připojit až 5 vnitřních klimatizačních jednotek, které spolehlivě vychladí, odvlhčí a zároveň vyčistí vzduch v jakékoli místnosti Vašeho domu.

Ani Vaši sousedé se o Vašem tepelném čerpadle nedozví, jen pokud jim o něm řeknete

Obáváte se hluku způsobeného tepelným čerpadlem? Tak to u tepelného čerpadla SAMSUNG EHS TDM Plus absolutně nehrozí. Takže pokud máte náročné a citlivé sousedy, tak už nemusíte mít strach. Už samotný ventilátor venkovní jednotky tepelného čerpadla vyniká velmi nízkou hladinou vydávaného zvuku. S režimem Silent Mode Vám navíc zajistí klidný a maximálně tichý provoz například v noci. Takže Vaši sousedé neuslyší nic kromě běžného nočního ruchu z ulice nebo zahrady.

Chladivo tepelného čerpadla vzduch voda SAMSUNG R32

Nechte se okouzlit sílou umělé inteligence

Věděli jste, že se tepelné čerpadlo dokáže samo přizpůsobit venkovní teplotě? Funguje to tak, že když se venku ochladí, tepelné čerpadlo pozná, že má vytápět, abyste doma nezmrzli. Oproti tomu, když se venku výrazně oteplí, samo se vypne anebo sníží teplotu, na kterou vytápí. Takže se nebudete trápit horkem a ušetříte za energie. No a když bude venku opravdové vedro, automaticky zapne napojenou klimatizaci. Díky tomu vlastně získáte kompletní systém, který se bude neustále po celý rok starat o to, aby Vám nebyla zima nebo naopak horko.

Pohodlné ovládání nástěnným ovladačem nebo chytrou aplikací z mobilu

K tepelnému čerpadlu SAMSUNG EHS TDM Plus dostanete nástěnný ovladač, kterým jednoduše nastavíte teplotu vytápění, klimatizace i zapnutí a vypnutí celého systému. Pokud budete chtít mít teplotu a spotřebu energie ve Vašem domě neustále pod kontrolou, můžete využít takzvaného Wi-fi Kitu. Ten Vám umožní ovládat tepelné čerpadlo kdykoli a odkudkoli pomocí chytré aplikace. Stačí Vám jen mobilní telefon nebo tablet a přístup k internetu.

Ani arktické počasí jej nezastaví

Tepelné čerpadlo SAMSUNG EHS TDM Plus dokáže topnou vodu zahřát až na 55 °C a efektivně tak vytápět až do -25 °C. Takže spolehlivě a efektivně vytopí váš dům nebo chatu i v třeskutých mrazech.

Pomůžeme Vám s výběrem správného tepelného čerpadla pro Váš dům

Nejste si jisti, které tepelné čerpadlo je pro Vás tou nejlepší, nejúspornější a nejlevnější volbou i s ohledem na rychlou návratnost Vaší investice? Neváhejte se zeptat našeho odborníka na tepelná čerpadla Lukáše pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Zdarma Vám poradí ideální tepelné čerpadlo pro Váš dům, zajistí dodání, montáž i pravidelný servis.

Tip pro Vás

Jak vlastně funguje tepelné čerpadlo vzduch voda? Přečtěte si všechny důležité informace o tepelných čerpadlech.

Věděli jste, že na tepelné čerpadlo můžete získat dotace ve výši až 200.000 Kč? Podívejte se, jak dotace získat.