Instalace tepelného čerpadla včetně podlahového vytápění nebo radiátorů

Vždycky je lepší, když vám co nejvíce instalací v domě nebo bytě udělá jedna firma, která dobře zná své řemeslo. Stejně tak tomu je i u topenářských prací. Proč?

Instalace tepelného čerpadla včetně podlahového vytápění

Proč je instalace co nejvíce zařízení od jedné firmy nejvýhodnější?

Jenda firma vám dodá například tepelné čerpadlo, druhá vám jej nainstaluje a třetí se postará o podlahové vytápění nebo vytápění radiátory. Nakonec vás to vyjde celé dráž, než jste čekali, a navíc se můžete dočkat i nepříjemných komplikací, které mohou vzniknout mezi firmami. Jeden zapojí něco trochu jinak a problém je na světě. Jak tomu předejít?

V ideálním případě vám doporučujeme zvolit vždy jednoho spolehlivého dodavatele, který se postará o kompletní dodání, montáž i všechny ostatní potřebné věci k úspěšnému spuštění vytápění ve vašem domě. Tímto si zajistíte, že vše bude správně nastaveno, dodáno a bude to i správně fungovat.

Co všechno pro vás můžeme zajistit my?

Například ELTOZ stavby vám zaručí dodání tepelného čerpadla za tu nejlepší možnou cenu s montáží, instalací podlahového vytápění nebo radiátorů. Zkrátka o veškeré vodo topenářské práce. Zároveň se ELTOZ postará i o kompletní elektroinstalaci ve vašem domě. To znamená, že můžete mít jednoho dodavatele na veškeré instalace v domě.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat pomocí nezávazného poptávkového formuláře. Všechno s vámi v klidu probereme, představíme vám veškeré možnosti, připravíme cenovou nabídku a až potom se rozhodnete, zda do toho s námi půjdete.