Bojíte se onemocnění z chladného průvanu klimatizace? Teď už nemusíte

Zejména v horkých letních dnech je klimatizace jedinou možností, jak ochladit teplotu vzduchu ve vašich domech, bytech nebo firmách. Alespoň na chvíli tak uniknete úmornému vedru a můžete se věnovat rodině nebo práci v příjemně chladném prostředí přesně podle vašich představ. Mnoho citlivých lidí má ale obavy z chladného průvanu z klimatizačních jednotek, který jim může přivodit nachlazení. Jak se tomuto zdánlivému problému vyhnout?

Porovnání funkce Wind Free s rychlým chlazením běžné klimatizace

Existuje opravdu důmyslné a zároveň jednoduché řešení, které je ideální pro lidi citlivější na průvan. Jedná se o novou speciální technologii WIND FREE, se kterou přichází známá společnost Samsung. Jak to funguje?

Běžné klimatizační jednotky jsou vybaveny pouze klasickým vývodem vzduchu, který pak vytváří jeden vzduchový proud a způsobuje obávaný průvan. Naproti tomu jedinečná technologie WIND FREE funguje na principu síta složeného z desetitisíců miniaturních otvorů, které dokážou dokonale rozptýlit chladný vzduch z klimatizace, a to rovnoměrně do celého prostoru. Tím je zabráněno, aby na vás přímo foukal chladný proud vzduchu.

Základní funkce klimatizace s technologií wind free

Prohlédněte si například špičkovou klimatizaci Samsung WIND FREE Comfort, Avant nebo Elite. Vyniká nejen speciální technologií Wind Free, ale také díky mimořádnému filtru zachytí většinu bakterií, prachu a alergenů poletujících ve vzduchu.

Nejste si jisti výběrem správné klimatizace pro váš domov nebo firmu? Stačí pouze vyplnit nezávazný poptávkový formulář. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem ideálního řešení vám přímo na míru.